Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pakowacz przypraw bez niemieckiego

ImpactJob

  • Niemcy, Hamburg, Niemcy

  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pakowanie przypraw
  • Praca przy taśmie produkcyjnej

WYMAGANIA:

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od 13.09.2021 na okres minimum 12 tygodni.
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (9,50 euro brutto/ godzina)
  • Zakwaterowanie w wysokim standardzie OPŁACONE przez pracodawcę
  • Możliwość pracy w nadgodzinach i  w soboty
  • BRAK ZEITKONTA
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne