Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pakowacz

JJ Darboven Poland Sp. z o.o.

Stoczniowców 2A

Janowo

Rumia

Twój zakres obowiązków

Szukamy osoby na stanowisko pakowacza do siedziby naszej firmy, która mieści się w Rumi przy ul. Stoczniowców 2a.

Nasze wymagania

  • dokładności, odpowiedzialności i zaangażowania,

  • przygotowania towaru do wysyłki,

  • przyjmowania dostaw towarów,

  • kontroli poprawności wydań towarów,

  • dbania o porządek na terenie magazynu,

  • współpracy z innymi pracownikami,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

To oferujemy

  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze, w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, z wieloletnią tradycją, od 25 lat na rynku polskim,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00-16:00,

  • wynagrodzenie 4050 zł brutto w okresie próbnym,

  • dodatkowe benefity (ZFŚS, paczki na święta, darmowa siłownia w miejscu pracy )

O nas

W firmie J.J. Darboven już od ponad 150 lat zajmujemy się paleniem najznamienitszych ziaren kawy, komponowaniem wyjątkowych kreacji kawowych i dystrybucją ekskluzywnych marek kawy. Krótko mówiąc- kochamy kawę. Naszą pasją jest również herbata i czekolada. Największą radość przynosi nam jednak możliwość dzielenia z innymi naszego zamiłowania do napojów gorących.