Ta oferta pracy jest nieaktualna od 455 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pakowacz

  • Würzburg, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kirsch Consulting Sp. z o.o. Sp. K

    Firma Kirsch Consulting Sp. z o.o. Sp. K. jest prężnie działającą Agencją Pracy z wieloletnim doświadczeniem w sektorze budowlanym, produkcyjnym i metalowym. Dzięki zaangażowanej kadrze zatrudnienie znalazło już kilkaset osób na terenie Niemiec. Aktualnie poszukujemy, dla naszego klienta:

    Pakowacza

    Miejsce pracy: Würzburg
    Region: Niemcy

    Obowiązki:

    • praca na magazynie
    • rozładunek i załadunek mebli

    Wymagania:

    • komunikatywna znajomość j. niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na warunkach niemieckich, składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • dziennie zakwaterowanie w dobrych warunkach, zorganizowane przez Pracodawcę
    • możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez  Kirsch Consulting Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Raciborzu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Kirsch Consulting Sp. z o.o. Sp.K. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.