Oferta pracy

Pakowacz

ASISTWORK Sp. z o.o.

Małowiejska 31

Wawer

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie komponentów do produkcji (Spawania/Malowania)

  • Zaopatrzenie produkcji w materiały (obsługa wózka paletowego)

  • Pakowanie przygotowanych na magazynie komponentów do wysyłki

Nasze wymagania

  • Chęci do podjęcia stałej współpracy;

  • Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku;

To oferujemy

  • Umowę zlecenie pierwsza przez okres 6 msc

  • Pracę w godzinach 7:00-15:00

  • Stałą współpracę

  • Stawkę 22 zł za godzinę

  • Wolne weekendy

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Nasz Klient jest polską firmą produkcyjną . Firma prężnie działa zarówno na rynku polskim jak i na rynkach całej Europy od ponad 50-ciu lat. Specjalizują się w precyzyjnych konstrukcjach stalowych i plastycznej obróbce blach i profili. W asortymencie firmy znajdziesz między innymi regały magazynowe, podesty do rusztowań, a także stelaże podtynkowe do urządzeń sanitarnych i wiele innych.

Przewiń do profilu firmy

Dojedziesz do nas Przystanek ZTM (Autobus) Falenica 02 PKP Przystanek kolejowy Falenica Z powyższych przystanków czeka Cię 8 minutowy spacer do miejsca pracy