Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pakowacz

Metal Market Europe Sp. z o.o.

4 0005 000 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia świąteczna + trzynasta pensja + nadgodziny

Wiejska 11/1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompletacja zamówień, przygotowanie towaru do wysyłki

  • Pakowanie paczek

  • Zabezpieczanie towaru przed zniszczeniem lub zagubieniem

  • Kontakt z kurierami

  • Dbałość o porządek w magazynie

Nasze wymagania

  • Uważne wykonywanie pracy

  • Samodzielność w działaniu

  • Komunikatywność, zaangażowanie i chęć do pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie od zaraz, praca w młodym i kreatywnym zespole

  • Umowa o pracę na pełen etat

  • Praca w systemie jednozmianowym od 10.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku

  • Praca w samym centrum Warszawy

O nas

Firma Metal Market Europe sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Wiejskiej 11 lokal 1 w Warszawie, prowadząca sprzedaż produktów wykonanych z metali szlachetnych.