Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pakowacz

DAMA COUTURE sp. z o.o.

5 1005 101 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

Pracownia sukien ślubnych i sukienek potrzebuje wsparcia przy pakowaniu sukienek, rozpakowywaniu zwrotów, innymi czynnościami związanymi z działalnością sklepu internetowego i szeroko pojętą logistyką.

Szukamy ciepłej i pogodnej osoby z własną inicjatywą, która weźmie odpowiedzialność za swój zakres zadań a także wesprze nas we wszystkich innych super ważnych rzeczach związanych z działalnością pracowni.

Napisz nam parę zdań o sobie, swojej edukacji, poprzednich/obecnych pracach, dyspozycyjności i prześlij swoją fotkę tak, abyśmy mogli Cię lepiej poznać.

Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Nasze wymagania

Doświadczenie nie jest wymagane, ale wiedz, że nie wyjdzie nam jeżeli:

- Nie dbasz o innych ludzi

- Czekasz na instrukcję/nie masz inicjatywy/działasz od A do B

- Szukasz zajęcia na chwilę

Czekamy na maila od Ciebie 🙂

DAMA Couture

Ps. Nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie zgłoszenia, stąd zadzwonimy tylko do wybranych osób! Z góry przepraszamy.

O nas

www.damacouture.pl