Ta oferta pracy jest nieaktualna od 180 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pakowacz

  • Warszawa, Stare Babice (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 2018-03-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ENES Magnesy

    Jesteśmy firmą handlowo-produkcyjną. Obecnie znajdujemy się w Warszawie na ul. Wólczyńskiej ale za kilka miesięcy będziemy zmieniali siedzibę i przeniesiemy się do miejscowości Stare Babice pod Warszawą.

    Zapewniamy przyjazną atmosferę pracy w miłym gronie osób.

    Pakowacz

    Miejsce pracy: Warszawa, Stare Babice (pow. warszawski zachodni)
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska pracy:

    • pakowanie towaru
    • liczenie towaru
    • przyjmowanie dostaw
    • wspomaganie działu produkcyjnego w zależności od bieżących potrzeb

    Wymagania:

    • sprawność manualna
    • umiejętność pracy w zespole
    • sumienność
    • zaangażowanie

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.