Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pakowacz

PIELĘGNACJA AUT ŁUKASZ SROKA

3 8004 650 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

aleja Karkonoska 59a

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

W zakresie Twoich obowiązków będzie przede wszystkim:

▪️konfekcja, zabezpieczanie i pakowanie przesyłek

▪️przyjmowanie dostaw

▪️kontrola stanów magazynowych

▪️utrzymanie swojego miejsca pracy w czystości

Nasze wymagania

Świetnie, abyście działając z nami:

▪️ Nie bali się działać pod presją czasu - terminowość wysyłek to ważna rzecz w naszym sklepie

▪️ Pamiętali o zaangażowaniu, ponieważ to ono gwarantuje doskonałe efekty pracy

▪️ Działali samodzielnie - korzystając ze swojej wiedzy i doświadczeń

▪️ Byli chętni do zdobywania nowej wiedzy - możecie uzyskać jej naprawdę sporo!

To oferujemy

Dołączając do nasz możesz liczyć między innymi na:

▪️ działanie w oparciu o umowę o pracę

▪️ możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia produktowe

▪️ współpracę w doskonałej atmosferze

▪️ wsparcie mentora podczas wdrożenia do przedsiębiorstwa

▪️ atrakcyjne rabaty pracownicze

Zachęcamy do aplikacji, podczas której opowiemy Wam o wszelkich szczegółach!

O nas

Pielęgnacja Aut to sklep z kosmetykami samochodowymi, zapewniający najwyższy poziom obsługi i możliwość wyboru najlepszych produktów. Dbamy przede wszystkim o jakość swoich produktów w ofercie. Współpracujemy z wiodącymi i sprawdzonymi producentami z Polski, Europy i całego Świata.