Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pakowacz

Wropak Halina Młyńska

  • Graniczna 20
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Graniczna 20

Wrocław

W związku ze stałym rozwojem firmy oraz potrzebą uruchomienia dodatkowych stanowisk drukarnia etykiet samoprzylepnych w technologii fleksograficznej i cyfrowej - działająca we Wrocławiu od 1999 roku - poszukuje pracowników na poniższe stanowisko:

Pakowacz

Opis stanowiska, zakres podstawowych obowiązków:

  • kontrola końcowa produkcji (etykiety na rolkach)
  • pakowanie wyrobów gotowych w kartony zbiorcze
  • znakowanie etykietami zbiorczymi kartonów z wyrobem gotowym
  • transport wewnętrzny – wózki paletowe
  • układanie kartonów z wyrobem gotowym na palety
  • wykonywanie operacji składania, liczenia, banderolowania i innych prac ręcznych
  • prace związane w utrzymanie porządku
  • realizacja i raportowanie zadań wykonywanych zgodnie z planem i dokumentacją

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej
  • sumienność, dokładność, pracowitość
  • wysoka kultura osobista
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • gotowość do pracy w systemie dwu- oraz trzyzmianowym.

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenia na podobnych stanowiskach produkcyjnych (pakowanie)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)
  • możliwość awansu na stanowiska obsługi maszyn konfekcjonujących i drukujących
  • bardzo dobre warunki pracy (wentylacja, klimatyzacja, nowoczesny sprzęt)
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • świadczenia medyczne (Medicover) - po 6 miesiącach pracy
  • możliwość rozwoju i nabycia doświadczenia w renomowanej stabilnej firmie

CV prosimy przesyłać poprzez przycisk aplikowania lub składać w sekretariacie firmy w godzinach od 8:00 do 16:00.

Ogłoszenie archiwalne