Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pakowacz zabawek

HR International Sp. z o.o.

7 0008 000 brutto / mies.
  • 96515 Sonneberg, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Rekrutujemy dla

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy osób na stanowisko do kompletowania i pakowania zabawek.

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie zamówień za pomocą systemu słuchawkowego (w języku polskim),

  • pakowanie zabawek.

Wymagania pracodawcy

  • gotowość do zatrudnienia w systemie zmianowym,

  • możliwość wyjazdu własnym samochodem.

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie zarówno w krótkim jak i długoterminowym okresie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki do wypłaty,

  • darmowe zakwaterowanie podczas zatrudnienia,

  • premie za polecenie znajomych,

  • dodatek za wyjazd własnym samochodem – 50€ do każdego wynagrodzenia,

  • możliwość skorzystania z bezpłatnego kursu języka niemieckiego online,

  • wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych.