Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pakowacz

EXTRAL sp. z o.o.O firmie

  • Wygoda 2, Żory
    Żory, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

EXTRAL sp. z o.o.

Wygoda 2

Żory

Twój zakres obowiązków

  • pakowanie profili aluminiowych zgodnie z instrukcjami pakowania

  • przygotowanie koszy drewnianych zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem

  • optymalizacja zużycia drewna do celów produkcyjnych

  • dbanie o dobry stan narzędzi produkcyjnych

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

  • dyspozycyjność, dokładność

  • chęci do pracy

To oferujemy

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

  • ciekawą i pewna pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • przyjazną atmosferę pracy wśród ludzi, których łączy wspólna pasja

  • możliwość zdobywania doświadczenia oraz poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach

  • możliwość ubezpieczenia grupowego

  • paczki dla pracowników (wielkanocne i bożonarodzeniowe)

  • paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników

  • możliwość udziału w wydarzeniach firmowych (pikniki rodzinne, imprezy integracyjne)

  • przedpłacone karty do automatów żywieniowych

  • możliwość przystąpienia do systemu MyBenefit i Multisport

  • dopłaty do wyprawek szkolnych i wyjazdów letnich/zimowych dla dzieci pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

  • możliwość przystąpienia do systemu MyBenefit

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny): Extral Sp. z o.o. ul. Wygoda 2, 44-240 Żory tel: +48 32 787 91 00 lub za pomocą przycisku Aplikuj.