Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pakowanie odzieży - kompletacja zamówień

Grupa Progres

3 500 brutto / mies.
  • Jasionka (pow. rzeszowski)

    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 20
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + trzynasta pensja + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • pakowanie odzieży,

  • zbieranie zamówień,

  • foliowanie palet,

  • prace pomocnicze na magazynie

Wymagania pracodawcy

  • dyspozycyjność do 3 zmianowej pracy

  • sprawność fizyczna,

  • gotowość do podjęcia stałej współpracy nawet od zaraz,

  • odpowiedzialność oraz rzetelność wykonywanych zadań,

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie od zaraz!

  • Pracę w systemie 3 zmianowym,

  • Zatrudnienie bezpośrednio prze firmę na umowę o pracę!

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, wysokie premie oraz dodatkowa pensja po 6 miesiącach pracy!

  • pracę w ugruntowanej firmie na rynku,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • pełne wdrożenie, które przygotuje Cię do wykonywanej pracy!

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która od 2002 roku wspiera przedsiębiorstwa na terenie całego kraju oferując nowoczesne usługi HR. Dzięki pasji, zaangażowaniu i odpowiedzialnym decyzjom, budujemy trwałe relacje biznesowe. Posiadamy ponad 20 biur w Polsce i na Ukrainie. Pomagamy znaleźć pracę u sprawdzonych pracodawców pod konkretne umiejętności i preferencje kandydatów. Ponad 200 tysięcy osób znalazło już z nami pracę!

NR AGENCJI: 5088

Przewiń do profilu firmy