Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pakowanie szaszłyków

COVEBO WORK OFFICE SP. Z O.O.

  • Groenlo, Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:tygodniowa
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Pakowanie szaszłyków, burgerów, kiełbasek i innych produktów mięsnych

  • Pakowanie produktów do skrzynek i kartonów, a następnie odkładanie na palety

  • Kontrola jakości, ważenie i etykietowanie

  • Przygotowywanie produktów do wysyłki

  • Inne prace magazynowe

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Pracodawca oferuje

  • Stawka: 12,53 euro brutto/h

  • Dodatek za pracę w niskiej temperaturze 2,20 euro/dzień

  • Dodatki zmianowe: 30-100%

  • Wypłaty wpływające co tydzień na konto

  • Możliwość wyjazdu w parach lub w grupach

  • Praca na dwie zmiany w temperaturze 3-7°C

  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SFN (pokoje max.2 osobowe)

  • Ubezpieczenie

  • Transport do pracy (rower lub samochód)

  • Opieka polskich koordynatorów

  • Pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii

  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.

Stawka:

12.53 euro brutto/h

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) od ponad 16 lat skutecznie działa na rynku kierując polskich kandydatów do holenderskich przedsiębiorców. Dzięki konsekwencji w działaniach z każdym rokiem wzmacniamy pozycję naszej firmy na rynku.

Przewiń do profilu firmy