Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Palacz

CRISP MALT Sp. z o.o.O firmie

  • Fordońska 400, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

CRISP MALT Sp. z o.o.

Fordońska 400

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kotłów parowych z rusztem mechanicznym wraz z urządzeniami towarzyszącymi (wentylatory, taśmociągi, odżużlacz, pompy, stacja uzdatniania wody);

  • Kontrola i utrzymanie wymaganych parametrów pary technologicznej;

  • Kontrola sprawności powierzonych maszyn i urządzeń;

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z pracą kotła;

  • Bezpośredni nadzór nad bezpieczeństwem pracy na kotłowni w trakcie prowadzonej zmiany;

  • Zabezpieczanie kotłów i urządzeń w przypadku awarii;

  • Staranna realizacja powierzonych zadań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne;

  • Doświadczenie na stanowisku palacza kotłów parowych;

  • Uprawnienia do obsługi kotłów parowych (o mocy powyżej 50 kW);

  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej;

  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat;

  • Stabilne zatrudnienie i perspektywę długofalowej współpracy w firmie o ugruntowanej pozycji na runku polskim i zagranicznym;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności;

  • Pracę w kompetentnym zespole i przyjaznej atmosferze.

  • Benefity

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Crisp Malt Sp. z o.o. jest częścią grupy Anglia Maltings (Holdings) Limited, która jest jednym z największych dostawców słodu na rynki piwowarskie, gorzelnicze i spożywcze. Crisp działa w siedmiu zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz Polsce i produkuje najwyższej jakości produkty słodowe od 1870 roku.

Crisp Malt z siedzibą w Bydgoszczy dostarcza słód do najbardziej znanych browarów w Polsce.

Przewiń do profilu firmy