Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Palacz kotłów przemysłowych

  • 72411 Bodelshausen, Niemcy, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
    która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

    Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.

    Miejsce pracy: 72411 Bodelshausen, Niemcy

    Obecnie dla Naszego klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko: Palacz kotłów przemysłowych.

    Firma zarządzana przez właściciela obejmuje elektrownię na biomasę, komory suszące, tereny na świeżym powietrzu, brykietowanie kory.

    Zakres obowiązków po przeszkoleniu:

    • obsługa i nadzór nad instalacją
    • drobne naprawy,
    • nadzór nad oczyszczaniem wody w kotle,
    • utrzymanie czystości.

    Wymagania:

    • samodzielność
    • doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku- mile widziane
    • zmysł techniczny
    • znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym

    Oferujemy:

    • zatrudnienie długoterminowe
    • umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
    • atrakcyjne wynagrodzenie plus comiesięczne dodatki
    • darmowe zakwaterowanie na czas trwania umowy
    • pomoc ze strony polskiego Opiekuna na każdym etapie zatrudnienia
    Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV.
    Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę POLSKI HR INTERNATIONAL SP. Z O.O., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (7562).