Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Palacz Kotłów Przemysłowych

  • Tarnów, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 13.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności mrożonej z własnym zapleczem produkcyjnym. Jesteśmy niekwestionowanym liderem specjalizującym się w dystrybucji produktów mrożonych, chłodzonych, towarów suchych oraz ryb i owoców morza – zarówno w kanale detalicznym jak i gastronomicznym. W swoich strukturach posiadamy 19 oddziałów dystrybucyjnych, 6 cross-docków oraz 3 zakłady produkcyjne. Obecnie zatrudniamy łącznie ponad 3000 wykwalifikowanych pracowników na terenie całego kraju.

    W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    PALACZ KOTŁÓW PRZEMYSŁOWYCH
    Miejsce pracy: Tarnów

    Zadania na stanowisku:

    • obsługa kotłów przemysłowych i urządzeń towarzyszących,
    • prowadzenie dokumentacji związanej z obsługiwanymi urządzeniami.

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie zawodowe lub techniczne,
    • podstawowa wiedza w zakresie kotłów parowych i instalacji ciepłowniczej,
    • gotowość do pracy zmianowej w systemie czterobrygadowym,
    • mile widzialne doświadczenie w pracy na stanowisku palacza oraz uprawnienia energetyczne grupa II.

    Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • pracę w ogólnopolskiej firmie z wieloletnią tradycją, będącą liderem w swojej branży,
    • możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, świadczeń świątecznych i inne.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Informujemy, iż nasza organizacja jest otwarta na zatrudnienie osób niepełnosprawnych.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Spółka zatrudniająca: Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego "FRITAR" S.A. w Tarnowie, 33-102 Tarnów, ul. Sadowa 29.

    bottom
    Aplikując na powyższe stanowisko wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Iglotex - Centrum Usług Wspólnych sp. z o.o. z siedzibą w Skórczu (ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz) zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby bieżącego procesu rekrutacji. Przyjmujesz do wiadomości, że zgoda może być cofnięta w każdym czasie.

    Aplikując na powyższe stanowisko wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Iglotex - Centrum Usług Wspólnych sp. z o.o. z siedzibą w Skórczu (ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz) zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji. Przyjmujesz do wiadomości, że zgoda może być cofnięta w każdym czasie.

    Aplikując na powyższe stanowisko wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny/e-mailowy w celach rekrutacyjnych.

    Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Iglotex – Centrum Usług Wspólnych sp. Z o.o. z siedzibą w Skórczu (ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz). Dane będą mogły zostać przekazane innym spółkom z Grupy Kapitałowej Iglotex po uzyskaniu zgody kandydata na przekazanie danych do konkretnego podmiotu grupy. Dane osobowe będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzeniem procesów rekrutacyjnych. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym, w tym w szczególności dostawcom systemów informatycznych służących do prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Danych nie przekazujemy do państw trzecich. W przypadku zgody wyrażonej dla celów konkretnego procesu rekrutacji dane będą przetwarzane przez okres jego trwania. W przypadku zgody na dalsze procesy rekrutacyjne dane będą przetwarzane nie dłużej niż rok, a po upływie tego okresu zostaną trwale usunięte. Każdej osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do danych ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, a także prawo do przenoszenia danych jak również wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

    Podczas przetwarzania danych nie wykorzystujemy systemów profilujących ani systemów prowadzących do zautomatyzowanego podejmowania jakichkolwiek decyzji.