Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Panel Quality and Methods Specialist

GfK Polonia Sp. z o. o. O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza i kontrola jakości danych panelowych, rekomendacje dotyczące ich wykorzystania

  • merytoryczne wspieranie Zespołu Obsługi Klienta w zakresie analizy danych panelowych i metodologii badania

  • dokumentowanie procesów i procedur dotyczących metodologii badania i kontroli jakości

  • współudział we wprowadzaniu nowych standardów i analiz specjalnych

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie kierunkowe (metody ilościowe, statystyka/demografia, socjologia lub inne pokrewne)

  • bardzo dobre zdolności analityczne i numeryczne

  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie w zakresie analiz dużych zbiorów danych

  • zorientowanie na szczegóły

  • zaawansowana znajomość programów Microsoft Office, w szczególności Excel

  • znajomość pakietów statystycznych (SPSS i/lub R)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pisany i mówiony

  • odpowiedzialność i umiejętność komunikacji międzykulturowej (praca w środowisku międzynarodowym)

Mile widziane

  • doświadczenie w badaniach rynku, najchętniej panelowych

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń oparty o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w międzynarodowej korporacji i dostęp do innowacyjnych narzędzi i rozwiązań badawczych

  • możliwość pracy z największymi, prestiżowymi graczami w branży FMCG i innych

  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole ludzi

  • możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń na arenie międzynarodowej

GfK Polonia Sp. z o. o.

Od ponad 80 lat GfK jest niezawodnym i zaufanym partnerem w zakresie analiz dla największych światowych firm i wiodących marek, które zmieniają życie każdego konsumenta - i będziemy się nadal w tym rozwijać.

Łączymy dane, naukę i innowacyjne cyfrowe rozwiązania badawcze, aby zapewnić odpowiedzi na kluczowe pytania biznesowe wokół konsumentów, rynków, marek i mediów.

Z naszą siedzibą główną w Niemczech i obecnością w około 60 krajach na całym świecie korzystasz z naszej globalnej firmy z różnorodną społecznością około 9 000 pracowników.

Wykorzystując siłę naszych zasobów, największą wartością, jaki posiadamy, są nasi ludzie.

W ramach GfK możesz wziąć swoją przyszłość we własne ręce. Cenimy talent, umiejętności i odpowiedzialność i wspieramy Twój rozwój w naszych międzynarodowych zespołach. Jesteśmy dumni z naszego dziedzictwa i naszej przyszłości: obecnie znajdujemy się na ostatnim etapie rozwoju transformacyjnej podróży od tradycyjnej firmy badającej rynek do zaufanego dostawcy normatywnych danych analitycznych opartych na innowacyjnej technologii. Jest to możliwe tylko w przypadku niezwykłych ludzi i dlatego właśnie my szukamy WAS, abyście pomogli stworzyć naszą przyszłość. Dla naszych pracowników i klientów dążymy do jednego celu: Growth from Knowledge!

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska

Zespół ds. Metodologii i Jakości Consumer Panel jest odpowiedzialny za badanie, rozwój i testowanie metod w panelu Gospodarstw domowych ze szczególnym uwzględnieniem wsparcia klientów wewnętrznych i zewnętrznych w analizie danych panelowych. Do naszego pięcioosobowego zespołu poszukujemy osoby z praktyczną znajomością przetwarzania danych, która posiada skuteczne umiejętności komunikacyjne i rozwiązuje problemy w sposób systematyczny i uporządkowany.

Celem stanowiska jest wsparcie lokalnych zespołów w regionie CEE w zapewnieniu jakości badania Consumer Panel. Osoba na tym stanowisku podlegać będzie Team Managerowi.