Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pani Pokojowa / Pan Pokojowy

Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, WarsawO firmie

Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw

Krakowskie Przedmieście 42/44

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za przygotowanie pokoi hotelowych i przylegających do nich łazienek, korytarzy hotelowych i zaplecza według standardów czystości i higieny ustalonych przez hotel.

Nasze wymagania

  • KOGO SZUKAMY?

  • osoby niebojącej się, a nawet lubiącej prace porządkowe;

  • osoby, która potrafi dobrze organizować sobie czas pracy;

  • osoby, która potrafi współpracować/pracować w zespole;

  • osoby sumiennej i uczciwej – praca w pokojach hotelowych podczas pobytu gości;

  • atutem kandydata będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • osoby z aktualnym orzeczeniem lekarskim do celów sanitarno–epidemiologicznych.

To oferujemy

  • elastyczny grafik/elastyczna forma zatrudnienia – umowa o pracę lub umowa zlecenie;

  • komfortowe warunki pracy – rano kawę a popołudniu smaczny posiłek;

  • pracę zmianową;

  • pracę w centrum Warszawy z b. dobrym dojazdem;

  • możliwość pomagania innym w ramach prowadzonych działań CSR;

  • przyjazne i międzynarodowe środowisko pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne