Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Parkieciarz - Niemcy

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 20.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Demo Personaldienstleistung GmbH jest niemieckim pracodawcą, który istnieje na rynku od 1996 roku. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko parkieciarz.

    Dodatkowo premia na start 500 euro!

    Czas i miejsce pracy: Pelny etat/ Niemcy

    Zakres obowiązków:

    • Układanie podłóg PVC, linoleum, korkowych, kauczukowych, dywanowych i paneli
    • Szlifowanie, cyklinowanie
    • Lakierowanie, olejowanie, woskowanie
    • Przygotowanie i wyrównanie podłoża

    Wymagania:

    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
    • Doświadczenie zawodowe
    • Dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie Niemiec
    • Samochód mile widziany

    Zapewniamy:

    • Stałą umowę o pracę na warunkach niemieckich
    • Dodatki za pracę dodatkową, świąteczną i nocną
    • Zarobki od 2200 do 2500 euro miesięcznie netto
    • Płatne zakwaterowanie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.