Ta oferta pracy jest nieaktualna od 173 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Partner ds. Rekrutacji Franczyzobiorców

  • Opole, Nysa, Kluczbork, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Brzeg, Prudnik, opolskie
  • Specjalista
  • 2018-05-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Brzeg, Kluczbork, Krapkowice, Nysa, Opole, Prudnik, Strzelce Opolskie
    Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

    Twoje zadania:

    • skuteczne pozyskiwanie kandydatów na stanowisko Franczyzobiorców
    • prowadzenie i zarządzanie bazą danych kandydatów
    • promowanie oferty współpracy na lokalnym rynku pod kątem pozyskania najlepszych kandydatów
    • współpraca z Managerami ds. Sprzedaży w ramach założonych celów
    • raportowanie efektywności realizowanych zadań

    Oczekujemy od Ciebie:

    • gotowości do skutecznych poszukiwań kandydatów na Franczyzobiorców
    • umiejętności użycia skutecznych metod i narzędzi rekrutacyjnych
    • orientacji na osiąganie wyników
    • chęci podejmowania własnej inicjatywy i proponowania nowych rozwiązań
    • umiejętności utrzymywania pozytywnej relacji interpersonalnej
    • gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

    Oferujemy:

    top
    • perspektywę rozwoju zawodowego podczas współpracy z firmą o stabilnej pozycji na rynku w branży FMCG
    • umowę współpracy na czas nieokreślony
    • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, karta DKV, telefon)
    • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe)
    top