Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Partner Account Manager (EMEA)

WEBCON Sp. z o.o.

umowa o pracę
8 00013 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00013 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Babinskiego 69, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Babinskiego 69

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie sprzedażowe istniejących partnerów zagranicznych

  • aktywny udział w prezentacjach produktowych oraz wstępnej analizie wymagań klienta

  • identyfikowanie i pozyskiwanie nowych partnerów

  • nawiązywanie długofalowych relacji z klientami i partnerami biznesowymi

  • realizacja celów związanych z rozwojem sieci partnerskiej

Nasze wymagania

  • chcesz pracować i rozwijać się w obszarze sprzedaży i sprzedaży technicznej w branży IT

  • chcesz wykorzystać swoje doświadczenie, aby wziąć udział w postępującej ekspansji firmy na rynki europejskie

  • chcesz pracować z oprogramowaniem, które kochają klienci i zdobywa uznanie klientów oraz niezależnych ekspertów na całym świecie

  • chcesz pracować w zespole ludzi, którzy rozumieją co znaczy ‘team work’, chętnie dzielą się wiedzą i zapewniają wsparcie

  • min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży IT (doświadczenie w sprzedaży oprogramowania będzie zdecydowanym atutem)

  • mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym

  • podstawowa znajomość rynku IT, w szczególności oprogramowania dla biznesu

  • dobra organizacja pracy i chęć zdobywania wiedzy

  • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną i profesjonalną komunikację w piśmie i mowie (C1)

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • pracę z zagranicznymi klientami i partnerami biznesowymi z regionu EMEA

  • pracę w zgranym zespole nastawionym na współpracę

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie nastawionej na międzynarodową ekspansję

  • stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu umowę o pracę oraz możliwość rozwoju

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

WEBCON Sp. z o.o. jest producentem innowacyjnej platformy do budowy aplikacji biznesowych i obiegu dokumentów, która jest wybierana przez wiodące przedsiębiorstwa w różnych branżach. Z rozwiązania WEBCON BPS korzystają między innymi SIEMENS, Diners Club, Mitsubishi Electric, Intrum Justitia, TRW, LPP S.A., GRUPA NOWY STYL, EDF czy TAURON.

Przewiń do profilu firmy