Logo Pracuj.pl

Partner Alior Banku zarządzający Placówką Partnerską

ALIOR BANKO firmie

  • opolskie
    opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie placówką partnerską
  • sprzedaż produktów finansowych i ubezpieczeniowych dla klientów banku
  • realizacja wyniku biznesowego placówki zgodnie ze strategicznymi celami Alior Banku
  • zarządzanie pracą zespołu sprzedażowego
  • reprezentacja banku w kontaktach z klientami
  • odpowiedzialność za podnoszenie standardów obsługi klientów oraz sprzedaży

Nasze wymagania

  • prowadzenie działalności gospodarczej bądź wyrażenie chęci jej założenia,
  • posiadanie odpowiednich środków potrzebnych do uruchomienia placówki partnerskiej,
  • minimum średnie wykształcenie,
  • doświadczenie min. 4 lata w sprzedaży i/lub 2 lata w zarządzaniu,
  • dysponowanie lokalem lub wynajęcie lokalu o powierzchni min. 45 m²,
  • pozytywne przejście przez proces weryfikacji stosowany przez bank dla kandydatów na partnerów.

To oferujemy

  • profesjonalne wsparcie finansowe w uruchomieniu placówki partnerskiej
  • wsparcie Dyrektora ds. sprzedaży na każdym etapie otwarcia placówki
  • szkolenia, wsparcie systemowe, produktowe i sprzedażowe
  • najlepsze praktyki wykorzystywane przez naszych czołowych Partnerów
  • wieloletnie doświadczenie i know- how we współpracy z partnerami zewnętrznymi
  • konkurencyjny system wynagrodzeń m.in. za sprzedaż produktów bankowych i posiadany portfel klientów
  • konkursy sprzedażowe dla partnerów i pracowników placówki partnerskiej, w tym szczególne wsparcie w ciągu pierwszych 6-ciu miesięcy od otwarcia placówki
  • dedykowany roczny budżet marketingowy na lokalne akcje promocyjne
  • nowatorskie systemy i narzędzia do obsługi klientów m.in. iPady, iKiosk
  • proste systemy sprzedażowe ułatwiające obsługę klienta z wykorzystaniem podpisu elektronicznego
  • procesy zdalne umożliwiające sprzedaż przez telefon
  • obsługa klientów indywidualnych – kredyty gotówkowe i hipoteczne, rachunki, lokaty, karty kredytowe
  • obsługa klientów biznesowych (mikro i małe firmy) – kredyty, rachunki, leasing
  • uniwersalność placówek – zakres obsługi klienta, w tym obsługi kasowej zbliżony do oddziału własnego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji

1

Aplikujesz i przesyłasz swoje CV.

2

Rozmawiasz z rekruterem przez telefon.

3

Spotykasz się z przyszłym przełożonym.

4

Dostajesz informacje zwrotną.

5

Witamy w Alior Banku.

Jak zaaplikować?

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj lub wysłanie dokumentów z nazwą miejscowości w temacie maila na adres: [email protected] lub przez stronę Alior Bank

Alior Bank to miejsce dla osób, które chcą kreować nowe standardy w bankowości. Oferujemy szerokie możliwości zatrudnienia dla ekspertów w wielu dziedzinach. Do współpracy zapraszamy najlepszych profesjonalistów z doświadczeniem popartym sukcesami w branży bankowej, jak również osoby, które chcą rozpocząć swoją karierę i rozwijać się wspólnie z Alior Bankiem.

Wyróżniamy się dynamicznym środowiskiem pracy, bezpośrednią komunikacją i swobodną kulturą organizacyjną. W Alior Banku ludzie stanowią najważniejszą wartość, dlatego współpracownicy i atmosfera - co rok, znajdują się wśród najwyżej ocenianych aspektów środowiska pracy w Alior Banku.

Aktualne oferty pracodawcy
18/05/2022/ Partner

Partner Alior Banku zarządzający Placówką Partnerską, opolskie