Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Partner Biznesowy - Agent Nieruchomości

TUNDRA ADVISORY sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wyszukiwanie terenów pod inwestycje fotowoltaiczne i wiatrowe;

  • pomoc we wstępnej ocenie potencjalnych nieruchomości gruntowych pod realizację projektów m.in.: lokalizacja, aspekty środowiskowe, plany miejscowe i inne uwarunkowania;

  • koordynacja procesu negocjacji związanych z zabezpieczeniem praw do nieruchomości, tj. zawarcia stosownej umowy dzierżawy;

Nasze wymagania

  • osoby lub firmy z doświadczeniem w branży nieruchomości, w tym biura pośrednictwa;

  • ze zbudowaną siecią kontaktów wśród dużych właścicieli ziemskich;

  • pragnące uzyskać dodatkowy dochód;

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne;

  • zdobycie podstawowej wiedzy z zakresu OZE;

O nas

Tundra Advisory Sp. z o. o jest obecna na rynku energetyki odnawialnej w Polsce od 2008 roku. Posiadamy unikalne doświadczenie we wszystkich fazach rozwoju projektów OZE zdobyte podczas realizacji farm wiatrowych o łącznej mocy 90MW. Świadczymy także usługi doradcze w zakresie inwestycji fotowoltaicznych oraz wiatrowych dla innych podmiotów, stosownie do indywidualnych potrzeb.

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów działających od wielu lat w branży energii odnawialnej. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji i zarządzaniu projektami OZE zarówno w Polsce jak i Hiszpanii.