Columbus Energy S.A.

Partner Biznesowy

Columbus Energy S.A.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 29 maj 2021
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Prowadzisz firmę i lubisz nowe wyzwania? Masz własną sieć sprzedażową lub chcesz ją tworzyć? Jeśli do tego masz świetne zdolności komunikacyjne i jesteś nastawiony na realizację celów - podejmij wyzwanie i zostań Autoryzowanym Partnerem Columbus Energy S.A. – lidera na rynku fotowoltaiki i elektromobilności!

Nasze wymagania

  • prowadzisz własną działalność biznesową,

  • posiadasz doświadczenie i sukcesy w sprzedaży,

  • jesteś otwarty/a na nowe możliwości rynkowe,

  • dążysz do stałego rozwoju i pozyskiwania wiedzy,

  • interesujesz się tematem PV i najnowszymi rozwiązaniami w zakresie OZE.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • inne

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Dołącz już teraz. Zapraszamy do współpracy!