Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Partner Biznesowy

ELEKTRUM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

Propozycję współpracy na warunkach Programu Partnerskiego kierujemy do wszystkich firm oraz przedsiębiorców zainteresowanych współpracą handlową z naszą firmą w zakresie obrotu energią i gazem oraz pozostałymi usługami świadczonymi przez Elektrum Group.

Nasze wymagania

  • Posiadanie własnej struktury sprzedażowej lub możliwość jej stworzenia;

  • Doświadczenie w tworzeniu zespołów sprzedażowych oraz sprzedaży dla klientów biznesowych;

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej i gazu ziemnego, instalacji PV dla firm;

  • Doświadczenie w zarządzaniu rozporoszoną grupą handlowców;

  • Umiejętności negocjacyjne;

  • Dużym atutem będzie portfel własny Klientów.

To oferujemy

  • Bardzo atrakcyjne warunki prowizji,

  • Wynagrodzenie podstawowe dla Partnera ],

  • Prowizja bez górnej granicy, sięgające nawet 400 tys.,

  • Stabilne zasady współpracy oraz terminową realizację płatności,

  • Szybką realizację procesów i elastyczne podejście,

  • Współpracę w oparciu o kontrakt B2B,

  • Szkolenia z zakresu sprzedaży energii i gazu,

  • Pełne wsparcie dla naszych partnerów i ich pracowników,

  • Wsparcie back office – przygotowanie i procesowanie umów,

  • Nie mamy ograniczeń terytorialnych,

  • Nie mamy limitów w wysokości prowizji,

  • Nie mamy ograniczeń wielkości Klienta.

Firma Elektrum od 2010 roku zajmuje się doradztwem energetycznym w zakresie sprzedaży energii elektrycznej, gazu, instalacji fotowoltaicznych oraz innych rozwiązań służących do optymalizacji zużycia energii. Współpracujemy z największymi dostawcami energetycznymi w Polsce i Europie.

Naszą ambicją jest tworzenie profesjonalnej organizacji działającej w obszarze doradztwa energetycznego. Zależy nam na rozwoju, wsparciu i uczciwych relacjach z naszymi pracownikami oraz partnerami. Zapewniamy naszym pracownikom i partnerom wszelkie narzędzia do osiągnięcia sukcesu na rynku energetycznym.

W związku z dynamiczną ekspansją poszukuje Partnerów Biznesowych do tworzenia oddziałów na terenie całej Polski.

Przewiń do profilu firmy