Logo Pracuj.pl

Partner Biznesowy ds. Robotów Pudu

LSI Software S.A.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa agencyjna
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne pozyskiwanie Klientów na wynajem Robotów Pudu,
  • Prowadzenie spotkań handlowych, prezentacji produktów, negocjowanie umów i warunków współpracy z Klientami,
  • Przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży do Klientów Biznesowych,
  • Duża samodzielność i dynamizm w działaniu,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Własna działalność gospodarcza,
  • Własny samochód i aktywne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Możliwość współpracy z generalnym dystrybutorem Pudu Robotics w Polsce,
  • Współpraca na podstawie umowy agencyjnej B2B,
  • Atrakcyjne warunki współpracy – wysoka prowizja za każdego wynajętego Robota,
  • Elastyczne warunki współpracy, pełna swoboda działania,
  • Wsparcie merytoryczne,
  • Materiały marketingowe,
  • Profesjonalne szkolenia.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne
  • możliwość pracy hybrydowej

Robotyzacja i automatyzacja to przyszłość – możesz ją kreować razem z nami!

Zapraszamy Cię do świata, w którym wsparcie dla ludzkiej pracy stanowią inteligentne maszyny.

Brzmi interesująco?

LSI Software jest generalnym dystrybutorem innowacyjnych Robotów Pudu. Poszukujemy Partnerów Biznesowych, którzy staną na wysokości zadania i zaprezentują światu potencjał naszych robotów. Własna działalność gospodarcza, doświadczenie w sprzedaży, samodzielność i proaktywna postawa - tyle wystarczy, aby wejść do współpracy z LSI Software.

Zapewniamy szkolenia, wsparcie merytoryczne i marketingowe.

Grupa LSI Software S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania. Dostarczamy nowoczesne systemy informatyczne, które wspierają działalność operacyjną i zarządzanie przedsiębiorstwem. Innowacyjne oprogramowanie, infrastruktura IT, specjalistyczne urządzenia oraz obsługa serwisowa kierowane są do nawet najbardziej wymagających biznesów.

Partner Biznesowy ds. Robotów Pudu, warmińsko-mazurskie