Partner biznesowy ds. rozwoju projektu Spice Gears Academy

SPICE GEARS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Brzozów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Mistrzowie Świata, pierwsza profesjonalna drużyna robotyczna w Polsce oraz reprezentacja

kraju, szuka partnerów biznesowych do rozwoju Spice Gears Academy. Zostań Koordynatorem i

zdobądź wyłączność na rozwój ośrodków robotycznych w całym województwie. Wejdź w świat technologii i biznesu razem z Mistrzami Świata.

Spice Gears Academy to akademie robotyczne Mistrzów Świata.

Zajęcia edukacyjne odbywają się stacjonarnie oraz online dla dzieci wieku od 4 -14 lat.
Aktywnie działamy już w 9 województwach. W przeciągu 8 miesięcy dołączyło do nas blisko
3000 uczniów i liczba ta ciągle rośnie.

Sprzedawaj produkt Mistrzów Świata i lidera na polskim rynku edukacji robotycznej.

Zakres obowiązków:

  • Rozwój projektu Spice Gears Academy na terenie województwa w oparciu o nasz model jako własny biznes.
  • Do działań naszych współpracowników zalicza się: znajdowanie lokali do zajęć, nawiązanie współpracy z managerami, zakładanie nowych grup zajęciowych i szkół robotyki (skala biznesu zależy tylko od Twojego zaangażowania).
  • Zarządzanie zespołem, w którego skład wchodzą Managerowie i podlegający im instruktorzy.
  • Odpowiedzialność za wyniki finansowe województwa

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu przedsiębiorstwa (własne lub doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwem - minimum 2 lata)
  • Gotowość do podjęcia inwestycji, która według sprawdzonych przez nas schematów prowadzi do określonych zysków (zainteresowanym osobom prześlemy szczegóły).
  • Odpowiedzialność za rozwój całego województwa
  • Aktywnego działania i zaangażowania w reprezentowanie i rozwój Marki Spice Gears

Oferujemy:

  • Pełne Know-How do prowadzenia biznesu
  • Świetny model biznesowy uzależniony od rozwoju projektu
  • Technologiczne rozwiązania wspierające prowadzenie biznesu
  • Wsparcie Centrali Spice Gears Academy
  • Jedyny taki produkt w Polsce - zajęcia oparte o wiedzę Mistrzów Świata - Spice Gears Academy
  • Rozwiązania biznesowe
  • Szkolenia Kwartalne zapewniające wiedzę całej strukturze (Koordynator, Manager, Instruktor)
  • Niepowtarzalny Brand i Markę Spice Gears Academy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy