Ta oferta pracy jest nieaktualna od 441 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Partner Biznesowy ds. Sprzedaży Energii

  • śląskie
  • Specjalista
  • 27.12.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CMM Consulting - Autoryzowany partner ENEA S.A.

    Aktualnie poszukujemy

    Partnerów Biznesowych ds. Sprzedaży Energii

    Kim jesteśmy?

    Zapewniamy małym i średnim przedsiębiorstwom wsparcie w zakresie optymalizacji zużycia i kosztów energii elektrycznej.

    Region: śląskie

    Opis stanowiska:

    Kogo szukamy?

    • Doświadczonych i zaangażowanych sprzedawców, znających specyfikę pracy w sektorze biznesowym B2B, a zwłaszcza z doświadczeniem w branży energetycznej.
    • Osób z dużą motywacją do pracy.
    • Mile widziany zespoły sprzedażowe.

    Wymagania:

    Czego oczekujemy?

    • Gotowości do podjęcia współpracy w oparciu o umowę agencyjną (działalność gospodarcza) lub umowę o dzieło, oraz do pracy w systemie 100% prowizyjnym (akceptujemy współpracę na zasadzie pracy dodatkowej).
    • Uczciwości i rzetelności w działaniu.
    • Nie wymagamy wypracowywania planów sprzedażowych – pracujesz ile chcesz.

    Oferujemy:

    Co oferujemy?

    • Atrakcyjną ofertę dla klientów.
    • Bardzo wysoką prowizję. Możliwość zbudowania stabilnego i atrakcyjnego źródła wynagrodzenia.
    • Natychmiastowe i terminowe wypłacanie prowizji.
    • Pakiet szkoleń, wdrożeniowych oraz rozwojowych.
    • Pełne wsparcie backoffice: m.in. przygotowywanie i procesowanie umów.
    • Dla najlepszych samochody służbowe.
    • Z uwagi na wysoką prowizję nie proponujemy narzędzi pracy.