Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
GREENENERGA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Partner Biznesowy ds. Sprzedaży Fotowoltaiki

GREENENERGA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ważna 8 godzin
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Spotkania z Klientami oraz efektywna sprzedaż kompleksowego produktu instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła

  • Przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz zawieranie umów z Klientami

  • Prowadzenie negocjacji handlowych z Klientami

  • Budowanie relacji z Klientami i pozytywnego wizerunku firmy na rynku

  • Tworzenie własnej bazy Klientów

  • Współpraca z Menadżerem Regionalnym na danym obszarze oraz z Centralą firmy

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy i szukanie nowych pomysłów do działania

Nasze wymagania

  • Prowadzisz własną działalność gospodarczą lub jesteś gotowy/a do jej otwarcia - kontrakt B2B, a na start dla początkujących w branży OZE- Umowa Zlecenie

  • Masz doświadczenie w sprzedaży D2D z Klientem i lubisz prace z ludźmi

  • Znasz branże fotowoltaiczną lub chcesz ją poznać od podstaw

  • Potrafisz aktywnie pozyskiwać Klienta indywidualnego i firmowego w terenie

  • Samodzielnie i świadomie budujesz bazę potencjonalnych Klientów

  • Prowadzisz kompleksową Obsługę Klientów w zakresie analizy potrzeb oraz sporządzania ofert

  • Zaangażujesz się na 100% w sprzedaż instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła oferowanych przez Naszą firmę.

To oferujemy

  • Atrakcyjny system prowizyjny dla Handlowca -Ty decydujesz, ile zarabiasz!

  • Elastyczny czas pracy -Ty decydujesz, ile i kiedy pracujesz!

  • Ciągły rozwój zawodowy- szkolenia techniczne, sprzedażowe, kompetencyjne

  • Awans w Twoim zasięgu-ścieżka kariery

  • Niezbędne narzędzia do pracy wg potrzeb

  • Elastyczne formy zatrudnienia- podchodzimy indywidualnie do każdej osoby

  • Dodatkowe benefity i atrakcje

  • Konkurencyjne ceny bazowe na rynku dla Klientów i wysoką jakość komponentów

  • Produkt dostępny od ręki dzięki współpracy z doświadczonymi montażystami oraz posiadaniem własnego magazynu

  • Wsparcie firmy w pozyskaniu kontaktów do Klientów

  • Pełną obsługę posprzedażową i ubezpieczenie all risk dla Klientów

  • Pracę z profesjonalnym zespołem inżynierów, handlowców, menadżerów i HR-u

Tak się u nas pracuje