Oferta pracy

Partner Biznesowy HR

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Oświęcimska 9

Kochłowice

Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie menedżerów wybranego obszaru banku w zakresie realizacji polityki personalnej;

  • Inicjowanie oraz koordynowanie działań HR wspierających realizację strategii biznesowej dla dedykowanego obszaru;

  • Aktywny udział w działaniach na rzecz budowania zaangażowania pracowników oraz współpracy między jednostkami organizacyjnymi;

  • Wspieranie menedżerów w wyzwaniach z zakresu  zarządzania i rozwoju pracowników (m.in. szkolenia, plany rozwoju, programy talentowe, plany sukcesji);

  • Aktywne monitorowanie trendów rynkowych, proponowanie zmian wewnątrz dedykowanego obszaru i dzielenie się wiedzą ze współpracownikami;

  • Planowanie i monitorowanie poziomu zatrudnienia oraz budżetów HR;

  • Uczestnictwo w projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań HR dla dedykowanego obszaru.

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenie w pracy na stanowisku Partnera Biznesowego HR, mile widziane w jednym z wymienionych obszarów (IT, sprzedaż, operacje);

  • Praktyczna znajomość prawa pracy;

  • Znajomość biznesowego języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (w mowie i w piśmie) - warunek konieczny;

  • Rozumienie procesów biznesowych i proponowanie działań ze szczególnym ich uwzględnieniem;

  • Asertywność, proaktywna postawa i nastawienie na cel;

  • Analiza i umiejętność trafnego wyciągania wniosków;

  • Umiejętność priorytetyzowania zadań;

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji opartych na zaufaniu.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych;

  • Możliwość pracy zdalnej;

  • Możliwość rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach Banku;

  • Realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowy urlop

Jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata, liderem zrównoważonego rozwoju.

Bankiem otwartym na każdego, wspierającym potrzeby różnych grup, w tym osób z niepełnosprawnościami.

Cenimy różnorodność, bo wierzymy, że w niej jest siła.

Stawiamy na wzajemny szacunek i zrozumienie.

Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty finansowe i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do nas!

Oprócz wyzwań zawodowych, możesz liczyć na pakiet benefitów i wsparcie w bieżącej pracy. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to postaramy się dla Ciebie o dodatkowe udogodnienia.

Dołącz do pracodawcy, któremu zależy.

Przewiń do profilu firmy