Oferta pracy

Partner Biznesowy HR

BNP Paribas Bank Polska S.A.

  • Marcina Kasprzaka 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Marcina Kasprzaka 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z menedżerami w zakresie realizacji polityki personalnej;

  • inicjowanie oraz koordynowanie działań HR wspierających realizację strategii biznesowej w podległym obszarze;

  • doradztwo w zakresie rozwoju pracowników, wynagradzania, prawa pracy i innych kwestii związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi;

  • wsparcie działań na rzecz budowania zaangażowania pracowników oraz współpracy między jednostkami organizacyjnymi;

  • proponowanie i realizacja działań rozwojowych dla pracowników (szkolenia, plany rozwoju, programy talentowe, plany sukcesji),

  • planowanie i monitorowanie poziomu zatrudnienia oraz budżetów HR;

  • uczestnictwo w projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań HR dla dedykowanego obszaru.

Nasze wymagania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku HR Business Partnera mile widziane w jednym z wymienionych obszarów (IT, sprzedaż, operacje);

  • znajomość prawa pracy;

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikacje;

  • analiza i umiejętność trafnego wyciągania wniosków;

  • priorytetyzacja zadań;

  • umiejętnośc nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji;

  • inicjatywa w działaniu.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych;

  • możliwość pracy zdalnej;

  • możliwość rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach Banku;

  • realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowy urlop

Jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata, liderem zrównoważonego rozwoju.

Bankiem otwartym na każdego, wspierającym potrzeby różnych grup, w tym osób z niepełnosprawnościami.

Cenimy różnorodność, bo wierzymy, że w niej jest siła.

Stawiamy na wzajemny szacunek i zrozumienie.

Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty finansowe i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do nas!

Oprócz wyzwań zawodowych, możesz liczyć na pakiet benefitów i wsparcie w bieżącej pracy. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to postaramy się dla Ciebie o dodatkowe udogodnienia.

Dołącz do pracodawcy, któremu zależy.

Przewiń do profilu firmy