Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Partner Biznesowy

Arago Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami indywidualnymi ( rynek B2C ) jak również podmiotami gospodarczymi ( rynek B2B )

  • Przygotowywanie i prezentacja oferty w oparciu o indywidualne potrzeby i możliwości klientów

  • Przeprowadzanie audytów

  • Sporządzanie umów na sprzedaż instalacji

  • Utrzymywanie wysokich standardów w zakresie obsługi każdego klienta

  • Doradztwo energetyczne

  • Dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Posiadanie własnej struktury sprzedażowej / zespołu sprzedażowego

  • Realizacja planów sprzedaży

  • Gotowość na nowe wyzwania, pozytywne nastawienie oraz komunikatywność

  • Znajomość, posiadanie wiedzy z zakresu energii odnawialnej mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B lub B2C w branży energetycznej)

  • Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji, mile widziane doświadczenie w segmencie D2D

To oferujemy

  • Atrakcyjne stawki prowizyjne

  • Wsparcie narzędziowe

  • Gruntowne wprowadzenie w biznes czyli przeszkolenie produktowe i sprzedażowe, przekazanie całego Know-How oraz doradztwo i profesjonalną pomoc w zakresie oferty oraz procesu na każdym etapie współpracy

  • Dedykowaną ścieżkę komunikacji i wsparcie regionalnych dyrektorów

  • Wszelkie niezbędne materiały reklamowe

  • Dodatkowe benefity dla klienta do każdej instalacji - programy wspierające sprzedaż

  • Wsparcie biznesowe oraz marketingowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • szkolenia i kursy

Arago Sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy przy ul. Podgórnej 82A, to innowacyjna firma działająca na terenie całej Polski o ugruntowanej pozycji na rynku w sektorze OZE . Naszym celem jest dostarczenie kompleksowych rozwiązań do obniżania kosztów pozyskania energii u naszych Klientów. Oferujemy rozwiązania w zakresie fotowoltaiki, pomp ciepła, magazynów energii i elektromobilności. Chcemy, żeby nasi Klienci czuli się wyjątkowo przy każdym kontakcie z naszą firmą. We współpracy z naszymi Partnerami Biznesowymi dążymy do maksymalnego spełniania oczekiwań wszystkich Klientów.

Naszym głównym celem jest świadczenie najkorzystniejszych rozwiązań dostosowanych do potrzeb naszych Klientów, budujących ich przyszłość, w której będą mogli oszczędzać pieniądze i stać się niezależni.

Dołącz do nas i przekonaj się, że inni obiecują, a my realizujemy!

Stwórz z nami świat pełen czystej energii przyszłości i dołącz do nas i naszych Partnerów!

W związku z powyższym, pragniemy zaoferować aktywnie działającym grupom sprzedażowym, na podstawie umowy B2B, współpracę w zakresie sprzedaży naszych usług. Zapewniamy wsparcie biznesowe oraz marketingowe, a także pewny oraz bezpieczny sposób na osiągnięcie sukcesu bez konieczności inwestowania środków własnych w biznes.

Zainteresowanych Przedsiębiorców zapraszamy do kontaktu.

Przewiń do profilu firmy