Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Partner Biznesowy OZE

SOLEOS sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów OZE dla biznesu: fotowoltaika, pompy ciepła, ładowarki do samochodów elektrycznych, magazyny energii

  • Doradztwo i oferowanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu OZE dla przedsiębiorców

  • Samodzielne budowanie bazy klientów Biznesowych

  • Przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz przygotowywanie i zawieranie umów z klientami

  • Obsługa posprzedażowa Klienta Biznesowego

Nasze wymagania

  • Cechuje nas znajomość branży i zagadnień związanych z OZE – jeśli Ciebie też to zapraszamy do nas

  • Pasja do sprzedaży – dzielimy się swoimi doświadczeniami

  • Dojrzałość handlowa – lubisz profesjonalizm w kontakcie z Klientami i stawiasz na wysoką jakość obsługi

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i nawiązywaniu kontaktów Biznesowych

  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta

  • Zapraszamy do współpracy również grupy sprzedażowe

To oferujemy

  • Współpracę z firmą, która na rynku OZE działa od 16 lat

  • Wsparcie Działu Technicznego i Projektowego w zakresie doradztwa i doboru odpowiednich komponentów

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Kompleksowy pakiet szkoleń sprzedażowych

  • Kompleksowy pakiet szkoleń technicznych

  • Najwyższą jakości produktów - współpracujemy bezpośrednio z największymi producentami

  • Wiedzę i doświadczenie w branży OZE – potwierdza to posiadana przed naszą firmę akredytacja UDT

  • Niezbędne narzędzia pracy, materiały marketingowe

Benefity

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • stabilność zatrudnienia

  • kompleksowy pakiet szkoleń technicznych

  • kompleksowy pakiet szkoleń sprzedażowych

  • transparentny system prowizyjny

  • elastyczny czas pracy

SOLEOS to zespół doświadczonych profesjonalistów, którzy działają na rynku OZE od prawie 16 lat.

Nasze portfolio to zarówno znane marki, jak i Klienci indywidualni. Łączymy ludzi oraz biznes z dobrą energią! Nasza siedziba mieści w słonecznej Gdyni ! Spotkajmy się tutaj, daj się nam poznać, a my zrobimy wszystko, abyś został z nami jak najdłużej!

Więcej o nas na www.soleos.pl

Przewiń do profilu firmy