Partner Biznesowy Play dla Firm

  • Chełm, Lublin, Zamość, lubelskie
  • Kierownik
  • 23.08.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 22.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Viamind zmienia perspektywę!

    Jesteśmy wiodącym, Autoryzowanym Partnerem P4, operatora sieci PLAY.

    Obecnie poszukujemy do współpracy:

    Partnerów Biznesowych
    (Lider Zespołu Doradców Biznesowych Play dla Firm)

    Miejsce pracy: Chełm, Lublin, Zamość

    Jeżeli prowadzisz Firmę, jesteś Liderem Grupy Sprzedażowej lub chcesz nim zostać, to dołącz do naszych autoryzowanych Partnerów, czekamy na Twoje zgłoszenie.

    Poszukujemy osób, które chcą się zaangażować w budowanie i kierowanie zespołem sprzedażowym Doradców Biznesowych Play dla Firm.

    Zadania:

    • budowa efektywnego zespołu sprzedażowego / rekrutacja
    • wdrażanie i szkolenie nowych Doradców Biznesowych
    • kierowanie zespołem Doradców Biznesowych
    • sprzedaż biznesowych produktów i usług operatora Play
    • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami
    • przygotowywanie i negocjowanie ofert biznesowych
    • realizacja planów sprzedaży i utrzymywanie standardów sieci Play

    Co oferujemy:

    • interesującą pracę w prestiżowej i najszybciej rozwijającej się firmie
    • atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń (prowizja bez górnych limitów) + bonusy, konkursy
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • profesjonalne szkolenia z zakresu oferowanych usług i technik sprzedaży
    • nienormowany czas pracy

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie
    • doświadczenie w aktywnej sprzedaży bezpośredniej
    • doświadczenie w kierowaniu zespołem
    • dobra organizacja pracy i samodyscyplina
    • umiejętności negocjacyjne
    • prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia
    • prawo jazdy kat. B
    • samochód i doświadczenie w branży telekomunikacyjnej mile widziane

    Ty + Viamind = układ idealny

    Aplikację wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)