Ta oferta pracy jest nieaktualna od 175 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Partner Biznesowy

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 2018-03-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy Organizacją, która ma na celu szeroko rozumianą edukację energetyczną. Naszym celem jest doradztwo oraz zwiększenie zysków dla podmiotów gospodarczych w zakresie energii elektrycznej i paliwa gazowego. Ważnym aspektem naszej działalności jest podnoszenie świadomości społeczeństwa o konieczności racjonalnego użytkowania źródeł energii.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Prowadzisz firmę lub własną działalność gospodarczą?
    Jakość świadczonych usług jest dla Ciebie nadrzędną wartością?
    Jesteś sumienny i skuteczny w działaniu?

    Jeśli tak – skontaktuj się z nami! Zapraszamy do współpracy!

    Twoje zadania:

    • analiza sytuacji energetycznej przedsiębiorstw i osób fizycznych oraz opracowywanie, najlepszych rozwiązań dla klientów,
    • pozyskiwanie i opieka nad klientami biznesowymi,
    • negocjacje handlowe oraz ustalanie warunków umów.

    Nasze oczekiwania:

    • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacjyjne i dobry kontakt z ludźmi,
    • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
    • kreatywność w znajdowaniu nowych rozwiązań,
    • umiejętność analizy i syntezy informacji,
    • bardzo dobra obsługa komputera, urządzeń biurowych i pakietu MS Office.

    Oferujemy:

    • pełną samodzielność w pracy,
    • konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do włożonej pracy,
    • pełne szkolenie przygotowawcze, stała opieka oraz wsparcie działu BackOffice,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • udział w wydarzeniach firmowych,
    • pracę w miłej atmosferze z nowoczesnym zapleczem.

    Nie wahaj się ani chwili dłużej – wyślij do nas swoją aplikację i dołącz do grona Oświeconych!

    Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

    CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.