Partner Biznesowy

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 05.09.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 05.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    POSZUKIWANY

    PARTNER BIZNESOWY

    Kim jesteśmy?

    Jesteśmy grupą zaangażowanych i energicznych osób. Nasza firma to jedna z największych polskich spółek zajmujących się wykorzystywaniem odnawialnych źródeł energii. Mamy świadomość, że razem tworzymy coś wielkiego, w innowacyjnej branży, dlatego tak bardzo lubimy to, co robimy. Zajmujemy się realizacją elektrowni słonecznych. Płacimy o 20% więcej niż konkurencja! Nasi Partnerzy zarabiają 15 000 zł +

    Co mamy dla Ciebie?

    jasny, przejrzysty system i nieograniczone prowizje – najwyższe rynku

    możliwość budowania własnej struktury handlowej – osiągania dochodu pasywnego
    pracy

    wsparcie w ramach umawiania spotkań z klientami
    branża

    pakiet szkoleń technicznych, branżowych i produktowych

    możliwość połączenia z inną prowadzoną działalnością

    pełne wsparcie
    doświadczonego
    Managera

    unikalny, innowacyjny i konkurencyjny produkt

      prywatna opieka
    medyczna

    materiały marketingowe i wsparcie zespołu back office

    Dołącz do zespołu światowego lidera w sektorze energetyki!

    • jesteś ambitny/a, samodzielny/a i odpowiedzialny/a
    • chcesz zarabiać duże pieniądze
    • posiadasz doświadczenie w segmencie B2B lub B2C
    • chcesz budować i rozwijać własną działalność jako certyfikowany Partner Foton Technik
    • potrafisz zaangażować się w sprzedaż bezpośrednią
    • masz ambicję, aby zbudować własny zespół lub posiadasz zespół sprzedażowy
    • chcesz brać czynny udział w współtworzeniu lidera na rynku fotowoltaiki w Polsce oraz stać się jego częścią

    Twoje zadania:

    • doradztwo Klientom w zakresie fotowoltaiki
    • aktywne poszukiwanie Klientów
    • budowanie relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy
    • aktywna sprzedaż produktów instalacji fotowoltaicznych
    • raportowanie wyników sprzedażowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

    bottom
    Jeżeli w Pani/Pana zgłoszeniu rekrutacyjnym zawarte są inne dane osobowe niż imię lub imiona i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, wykształcenie i przebieg dotychczasowego zatrudnienia i chce Pan/Pani, aby dane te były przetwarzane na cele rekrutacji, proszę udzielić Nam poniższej

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Foton Technik
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-566), przy ulicy Puławskiej 2, moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie zgłoszeniu aplikacyjnym, innych niż: imię lub imiona i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia w celu mojego uczestnictwa w procesie rekrutacji na stanowisko, na które wysyłam zgłoszenie aplikacyjne przez okres 7 miesięcy od dnia przesłania zgłoszenia aplikacyjnego. Jednocześnie oświadczam, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne
    i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji, a jej wycofanie nie będzie skutkować żadnymi negatywnymi konsekwencjami.

    Jeżeli chce Pan/Pani, aby dane osobowe zawarte w Pani/Pana zgłoszeniu rekrutacyjnym były przetwarzane na cele przyszłych rekrutacji, może Pani/Pan wyrazić jedną lub obie poniższe zgody:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Foton Technik Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-566), przy ulicy Puławskiej 2, moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie zgłoszeniu aplikacyjnym, w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez  Foton Technik sp. z o.o. w okresie 12 miesięcy od dnia przesłania zgłoszenia aplikacyjnego. Jednocześnie oświadczam, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję, a jej wycofanie nie będzie skutkować żadnymi negatywnymi konsekwencjami.
    Wyrażam zgodę na udostępnienie przez Foton Technik Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-566), przy ulicy Puławskiej 2, moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu aplikacyjnym na rzecz spółek z grupy kapitałowej innogy: innogy Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, innogy Stoen Operator Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i innogy Business Services Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez te spółki, w okresie 12 miesięcy od dnia przesłania zgłoszenia aplikacyjnego. Jednocześnie oświadczam, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję, a jej wycofanie nie będzie skutkować żadnymi negatywnymi konsekwencjami.