Oferta pracy

Partner Biznesowy - poprowadź własny salon sprzedaży

TELL Sp. z o.o.

  • Świdnik

    Świdnik, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie salonu sprzedaży na zasadzie umowy sub-agencyjnej

  • zarządzanie zespołem pracowników

  • realizacja założonych celów ilościowych i jakościowych

  • dbałość o wysoką jakość obsługi klienta

  • zarządzanie gospodarką towarową

Nasze wymagania

  • posiadanie własnej działalności gospodarczej

  • znajomość branży telekomunikacyjnej (preferowane osoby z doświadczeniem jako sprzedawca lub kierownik salonu sprzedaży)

  • umiejętność sprzedaży

  • wysoka aktywność i skuteczność w działaniu

  • zdolności negocjacyjne i interpersonalne

  • wysoka kultura osobista, samodzielność oraz odpowiedzialność

To oferujemy

  • atrakcyjny system prowizyjny w tym liczne konkursy sprzedażowe

  • bieżące wsparcie w prowadzeniu salonu ze strony Regionalnych Kierowników Sprzedaży i Centrali

  • działania promocyjne i marketingowe wspierające sprzedaż

  • szkolenia produktowe i rozwojowe

  • długotrwałe relacje oraz partnerską atmosferę we współpracy z Tell

Najważniejsi są dla nas ludzie, to oni tworzę tę firmę. Cenimy sobie otwartość i partnerskie relacje w zespole. Tworząc przyjazną atmosferę pracy pamiętamy o potrzebie rozwoju naszych pracowników. Szczerość, zaangażowanie i wsparcie współpracowników to podstawy naszego sukcesu w zarządzaniu ludźmi. Dzięki temu Tell jest firmą, w której będzie Ci się dobrze pracować.

Poznaj nas: www.tell.pl

Jesteśmy częścią Grupy OEX – poznaj naszą Grupę: www.oex.pl

Przewiń do profilu firmy