Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Partner Biznesowy - Sprzedaż Fotowoltaiki

3S GROUP OZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

6 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze, Żory

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie Klientów

  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych i urządzeń OZE

  • Negocjowanie warunków i podpisywanie umów

  • Realizowanie planów sprzedażowych

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, oraz budowanie relacji z Klientem

Nasze wymagania

  • Umiejętności sprzedażowych, przedsiębiorczości

  • 100% zaangażowania we własny biznes i chęć zarabiania dużych pieniędzy

  • Wysokiej motywacji w realizacji zadań i determinacji w osiągnięciu założonych celów

  • Wysokiej kultury osobistej i komunikatywności

Mile widziane

  • Ekipy sprzedażowe

  • Osoby z doświadczeniem w branży

To oferujemy

  • Możliwość sprzedaży sprawdzonych rozwiązań w zakresie fotowoltaiki we współpracy z jednym z liderów branży OZE

  • Know-how i eksperckie szkolenia - branża, produkty, procedury, obsługa klienta

  • Brak wkładu własnego i ryzyka

  • Solidną markę i branding: materiały wizerunkowe, reklamowe

  • Pracę w zgranym zespole, oraz wsparcie Managera

  • Kompleksowe szkolenie wstępne: techniczne i sprzedażowe

  • Wysokie zarobki - Atrakcyjny system prowizyjny najlepszy w branży

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

3S GROUP OZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w branży fotowoltaicznej. 3S Group OZE to zespół profesjonalistów, którzy z pasją działają na rynku energii odnawialnej. Zawsze reprezentujemy interesy naszych klientów, dlatego w odpowiedzi na ich oczekiwania możemy dopasować najlepsze rozwiązanie do konkretnych potrzeb.

Przewiń do profilu firmy