Partner Biznesowy Szybkiej Paczki GLS - woj. Zachodniopomorskie

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Kołobrzeg

    Kołobrzeg, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • kontrakt B2B
  • dodatkowa / tymczasowa
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zostań Partnerem Szybkiej Paczki GLS i oferuj usługi kurierskie w ramach swojej działalności. Dzięki GLS możesz zdobyć nowych Klientów oraz bezpieczne dodatkowe źródło dochodów.

Nasze wymagania

  • Własna działalność gospodarcza,

  • Twój lokal jest otwarty w dni powszednie od 10:00 do 18:00, a jeśli także w weekendy to jeszcze lepiej,

  • Możesz wygospodarować więcej niż 2 metry kwadratowe miejsca do przechowywania paczek,

  • Twoi klienci mogą zaparkować auto przed lokalem lub w jego pobliżu,

  • Klienci często odwiedzają Twój lokal w trakcie dnia (np. Twój lokal znajduje się w centrum handlowym, pasażu na osiedlu przy głównej ulicy itp.)

To oferujemy

  • Szybka Paczka to korzyść dla Ciebie! Co zyskujesz?

  • Przewagę nad konkurentami w postaci dodatkowej usługi,

  • Szerszy wachlarz usług w Twoim punkcie,

  • Większą częstotliwość odwiedzin klienta w punkcie,

  • Sposób na pozyskanie nowego klienta,

  • Zwiększenie przychodów,

  • Promocję najlepszych partnerów na profilach GLS w social media,

  • Umieszczenia informacji o punkcie na mapach Google oraz stronie GLS.

Dołącz swój punkt do sieci Szybkiej Paczki GLS!

Punkt Szybkiej Paczki to miejsce w którym wysyła i odbiera się przesyłki. Klientem Twojego punktu może być każdy - zarówno osoba prywatna, jak i firma.

Chcesz dołączyć do Szybkiej Paczki GLS? - Zadzwoń do nas +48 46 814 82 20 lub aplikuj!

www.szybkapaczka.pl

www.gls-group.eu/PL/pl/polityka-prywatnosci