Logo Pracuj.pl

Partner Biznesowy

Arago Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami indywidualnymi ( rynek B2C ) jak również podmiotami gospodarczymi ( rynek B2B )
  • Przygotowywanie i prezentacja oferty w oparciu o indywidualne potrzeby i możliwości klientów
  • Przeprowadzanie audytów
  • Sporządzanie umów na sprzedaż instalacji
  • Utrzymywanie wysokich standardów w zakresie obsługi każdego klienta
  • Doradztwo energetyczne
  • Dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Posiadanie własnej struktury sprzedażowej / zespołu sprzedażowego
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Gotowość na nowe wyzwania, pozytywne nastawienie oraz komunikatywność
  • Znajomość, posiadanie wiedzy z zakresu energii odnawialnej mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B lub B2C w branży energetycznej)
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji, mile widziane doświadczenie w segmencie D2D

To oferujemy

  • Atrakcyjne stawki prowizyjne
  • Wsparcie narzędziowe
  • Gruntowne wprowadzenie w biznes czyli przeszkolenie produktowe i sprzedażowe, przekazanie całego Know-How oraz doradztwo i profesjonalną pomoc w zakresie oferty oraz procesu na każdym etapie współpracy
  • Dedykowaną ścieżkę komunikacji i wsparcie regionalnych dyrektorów
  • Wszelkie niezbędne materiały reklamowe
  • Dodatkowe benefity dla klienta do każdej instalacji - programy wspierające sprzedaż
  • Wsparcie biznesowe oraz marketingowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • szkolenia i kursy

Arago Sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy przy ul. Podgórnej 82A, to innowacyjna firma działająca na terenie całej Polski o ugruntowanej pozycji na rynku w sektorze OZE . Naszym celem jest dostarczenie kompleksowych rozwiązań do obniżania kosztów pozyskania energii u naszych Klientów. Oferujemy rozwiązania w zakresie fotowoltaiki, pomp ciepła, magazynów energii i elektromobilności. Chcemy, żeby nasi Klienci czuli się wyjątkowo przy każdym kontakcie z naszą firmą. We współpracy z naszymi Partnerami Biznesowymi dążymy do maksymalnego spełniania oczekiwań wszystkich Klientów.

Naszym głównym celem jest świadczenie najkorzystniejszych rozwiązań dostosowanych do potrzeb naszych Klientów, budujących ich przyszłość, w której będą mogli oszczędzać pieniądze i stać się niezależni.

Dołącz do nas i przekonaj się, że inni obiecują, a my realizujemy!

Stwórz z nami świat pełen czystej energii przyszłości i dołącz do nas i naszych Partnerów!

W związku z powyższym, pragniemy zaoferować aktywnie działającym grupom sprzedażowym, na podstawie umowy B2B, współpracę w zakresie sprzedaży naszych usług. Zapewniamy wsparcie biznesowe oraz marketingowe, a także pewny oraz bezpieczny sposób na osiągnięcie sukcesu bez konieczności inwestowania środków własnych w biznes.

Zainteresowanych Przedsiębiorców zapraszamy do kontaktu.

Partner Biznesowy, warmińsko-mazurskie