Oferta pracy

Partner ds. Ekspansji i Rozwoju Sieci Sprzedaży

Sunday Polska Sp. z o.o.O firmie

  • lubuskie

    lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie Partnerów do współpracy

  • Organizacja i rozwój sieci sprzedaży poprzez budowanie długotrwałych i pozytywnych relacji z Partnerami

  • Motywowanie, wspieranie i szkolenie Partnerów

  • Realizacja ustalonych planów sprzedażowych

  • Dbanie o pozytywny wizerunek marki

Nasze wymagania

  • Posiadane relacje biznesowe na rynku b2b

  • Doświadczenie i znajomość zewnętrznych sieci sprzedaży

  • Prawo jazdy kat. B

  • Kreatywność i dynamika w działaniu

  • Dyspozycyjność, umiejętność organizacji pracy własnej

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa (po okresie próbnym) + wysoka prowizja uzależniona od osiąganych wyników

  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, karta paliwowa

  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz opieki zdrowotnej PZU

  • Możliwość realnego awansu w strukturach firmy na stanowisko Managera Regionalnego

  • Pełne wsparcie doświadczonego Dyrektora Sprzedaży

  • Długofalową współpracę opartą na partnerstwie i zrozumieniu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Sunday Polska Sp. z o.o.

Sunday Polska to ogólnopolska firma, którą tworzy zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży OZE oraz sieć kilkuset wyspecjalizowanych doradców i montażystów na terenie całego kraju. Zasilamy energią już od 2015 roku. Zaufało nam kilka tysięcy klientów, którym zamontowaliśmy blisko 180 000 paneli i dostarczyliśmy instalacje o mocy ponad 60 MW, zamieniając energię słoneczną w elektryczną. Twórz z nami lepszy, ekologiczny świat przyszłości!

Przewiń do profilu firmy

Zacznij tworzyć z nami technologię przyszłości już teraz! Rekrutujemy online!