Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Partner ds. Ekspansji

  • Rybnik, śląskie
  • Kierownik
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Rybnik
    Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

    Twoje zadania:

    • pozyskiwanie lokalizacji pod sklepy spożywcze do 120 m2 powierzchni
    • kontakty z właścicielami, inwestorami w obrocie nieruchomościami i biurami pośrednictwa
    • weryfikacja stanów prawnych nieruchomości
    • negocjowanie warunków umowy najmu lokalu przed jej zawarciem
    • monitorowanie sytuacji i zmian zachodzących na rynku nieruchomości FMCG
    • kontrola poprawności procedur najmu

    Oczekujemy od Ciebie:

    • dobrej znajomości rynku nieruchomości
    • gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
    • doświadczenia w pozyskiwaniu lokali handlowych
    • doświadczenia w prowadzeniu procedury najmu - od oceny lokalizacji do zawarcia umowy najmu i przejęcia lokalu
    • doświadczenia w zakresie oceny potencjału lokalizacji
    • umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych
    • znajomości topografii miast na obszarze wskazanym w ogłoszeniu (będzie dodatkowym atutem)
    • ambicji i wytrwałości - konsekwentnego dążenia do osiągania celów
    • dobrej organizacji pracy własnej, umiejętności efektywnego zarządzania czasem
    • elastyczności w działaniu i umiejętność dostosowania do zmieniającego się otoczenia

    Oferujemy:

    top
    • umowę współpracy na czas nieokreślony
    • pakiet szkoleń wdrożeniowych
    • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premię uzależnioną od wyników
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon)
    • perspektywę rozwoju zawodowego
    • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe)
    top