Logo Pracuj.pl

Partner ds. Fotowoltaiki dla Klienta Biznesowego

Zielona Firma Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych
  • pozyskiwanie klientów biznesowych, instytucjonalnych i agro
  • przygotowywanie i negocjowanie ofert, zawieranie umów
  • dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb Klienta
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem
  • pozyskiwanie niezbędnych informacji technicznych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług do Klienta B2B
  • atutem będzie doświadczenie w sprzedaży produktów OZE
  • znajomość branży Odnawialnych Źródeł Energii mile widziana
  • silna motywacja do pracy i orientacja na cel
  • samodzielność i zaangażowanie
  • prawo jazdy kat B
  • brak planów sprzedażowych
  • akceptujemy współpracę na zasadzie pracy dodatkowej

To oferujemy

  • atrakcyjne i nieograniczone wynagrodzenie prowizyjne
  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B lub umowę cywilno-prawną
  • współpracę bez zakazu konkurencji i swobodę w działaniu
  • pracę w firmie z 10-letnim doświadczeniem w branży
  • wsparcie techniczne, szkoleniowe i marketingowe
  • możliwość budowania własnego zespołu sprzedażowego
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

Partner ds. Fotowoltaiki dla Klienta Biznesowego, kujawsko-pomorskie