Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Partner ds. Fotowoltaiki

Zielona Firma Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych

  • pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych

  • przygotowywanie i negocjowanie ofert

  • dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb Klienta

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem

  • pozyskiwanie niezbędnych informacji technicznych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług do Klienta B2B lub B2C

  • atutem będzie doświadczenie w sprzedaży produktów OZE

  • znajomość branży OZE mile widziana

  • silna motywacja do pracy i orientacja na cel

  • samodzielność i zaangażowanie

  • umiejętność obsługi komputera

  • prawo jazdy kat B

  • brak planów sprzedażowych

  • akceptujemy współpracę na zasadzie pracy dodatkowej

To oferujemy

  • atrakcyjne i nieograniczone wynagrodzenie prowizyjne

  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B lub umowę cywilno-prawną

  • współpracę bez zakazu konkurencji i swobodę w działaniu

  • pracę w najszybciej rozwijającej się branży w Polsce

  • pracę w firmie z 10-letnim doświadczeniem w branży

  • wsparcie techniczne, szkoleniowe i marketingowe

  • możliwość budowania własnego zespołu sprzedażowego

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy