Oferta pracy

Partner ds. Kluczowych Klientów (POZ)

AstraZeneca Pharma

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Promocja leków AstraZeneca poprzez regularne i zróżnicowane kontakty z klientami (lekarze, farmaceuci, pielęgniarki), w trakcie których dostarczane są pełne i aktualne informacje na temat dostępności, wskazań i skuteczności produktów AstraZeneca, zgodnie z wyznaczonymi planami i zasadami.

  • Dostarczanie lekarzom wysokiej jakości wiedzy z dziedzin medycznych i około medycznych w oparciu o szereg aktywności edukacyjnych w odpowiedzi na ich potrzeby / wyprzedzając ich potrzeby.

  • Tworzenie oraz realizacja strategii współpracy i edukacji środowiska lekarskiego ze szczególnym uwzględnieniem omnichannelowej promocji na danym terenie.

  • Praca w zespole składającym się z Przedstawicieli ds. Kluczowych Klientów oraz pracujących z tą samą grupą klientów Przedstawicieli Call Centre (zewnętrznym lub wewnętrznym) wykonujących wizyty zdalne (telefoniczne lub z wykorzystaniem platform internetowych)

  • Regularne budowanie i realizowanie planów zarządzania podległym terytorium w oparciu o zasoby i narzędzia we współpracy z Przedstawicielami Call Centre

  • Bieżąca identyfikacja kluczowych klientów, zgodnie z wytyczoną strategią.

  • Aktywne pozyskiwanie i gromadzenie informacji o potrzebach i oczekiwaniach merytorycznych lekarzy w obrębie danego terytorium.

  • Organizacja i realizacja indywidualnych wizyt, prezentacji grupowych, sympozjów i innych aktywności marketingowych zgodnie z założeniami planów promocyjnych.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Medycznego (placówki POZ)

  • Wykształcenie wyższe - preferowane wyższe medyczne lub pokrewne

  • Obsługa komputera (pakiet MS Office)

  • Prawo jazdy (kat. B)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • Wysoki poziom zorientowania na realizację celu

  • Wysoki poziom zaangażowania i motywacji własnej

  • Wysoki poziom kultury osobistej i profesjonalizmu

  • Wysoki poziom wiedzy merytorycznej

  • Pozytywne nastawienie, otwartość na zmiany oraz elastyczność i umiejętność adaptacji

  • Chęć oraz umiejętność szybkiego uczenia się (nabywanie nowej wiedzy, otwartość na coaching oraz przyjmowanie informacji zwrotnej)

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne werbalne i pozawerbalne

  • Wysoki poziom inteligencji emocjonalnej

  • Umiejętność budowania i zarządzania relacjami z osobami usytuowanymi na wielu poziomach i w różnych pionach funkcyjnych

  • Wysokie umiejętności prezentacyjne (indywidualne i zbiorowe)

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Orientacja na Klienta (chęć i umiejętność pozyskiwania i zarządzania potrzebami i oczekiwaniami klientów)

  • Myślenie biznesowe (umiejętność analizy i wyciągania wniosków, dostrzegania i wykorzystywania szans oraz identyfikowania zagrożeń i przeciwdziałania nim)​

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • siłownia w biurze

  • strefa relaksu

W AstraZeneca stawiamy pacjentów na pierwszym miejscu i dążymy do zaspokojenia ich niezaspokojonych potrzeb na całym świecie. Praca u nas oznacza bycie przedsiębiorczym, myślenie na wysokim poziomie i wspólną pracę, aby niemożliwe stało się rzeczywistością. Jeśli jesteś osobą szybką w działaniu, pewną siebie, chętną do współpracy i ciekawą tego, co może zdziałać nauka, to jesteś osobą, której potrzebujemy.

Aktualnie poszukujemy PARTNERA DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW odpowiedzialnego m. in za prowadzenie działań promocyjnych i edukacyjnych mających na celu realizację planowanej sprzedaży na określonym terytorium i z określoną grupą klientów, a także odpowiedzialnego za rozwój udziałów rynkowych produktów AstraZeneca na danym terytorium oraz współpracę ze środowiskiem medycznym w celu wzmocnienia rynkowej pozycji AstraZeneca jako profesjonalnego partnera.

Poszukujemy trzech KAPów działających na Warszawę, Łódź i Górny Śląsk.

Przewiń do profilu firmy