Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Partner ds. pozyskiwania gruntów

CAMBRIA ENERGY sp. z o.o.

  • lubuskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista
  • rekrutacja zdalna

Cambria Energy Sp. z o.o. jest podmiotem działającym na rynku odnawialnych źródeł energii. Spółka specjalizuje się w rozwoju projektów fotowoltaicznych i wiatrowych od etapu wyboru lokalizacji, aż do momentu budowy instalacji. Współtworzyliśmy i wspieraliśmy realizację kilkudziesięciu inwestycji w instalacje OZE.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wyszukiwanie i weryfikacja nieruchomości w terenie pod elektrownie fotowoltaiczne i wiatrowe
  • Przygotowywanie analiz na potrzeby oceny potencjalnych lokalizacji
  • Negocjowanie i zawieranie umów dzierżawy z właścicielami nieruchomości
  • Pozyskiwanie wymaganej dokumentacji projektowej (np. wypisy, mapy)

Wymagania:

  • Umiejętność organizacji pracy i samodzielność
  • Komunikatywność i zdolności negocjacyjne
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość Geoportali
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży

Oferujemy:

  • Możliwość zatrudnienia w formie umowy o współpracę, umowy zlecenie lub umowy o pracę
  • Współpracę z doświadczonym gronem specjalistów branżowych
  • Udział w ciekawych projektach z zakresu OZE
  • Miłą atmosferę pracy w rozwijającym się młodym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne