Ta oferta pracy jest nieaktualna od 124 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Partner ds. Rachunkowości

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-05-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka Komandytowo - Akcyjna – stabilna, prężna firma z 21-letnim stażem na rynku polskim i zagranicznym, oferująca produkty wysokiej jakości wielu światowych producentów klejów przemysłowych, laureat prestiżowych nagród, m.in. Plato Polska, Gazele Biznesu, posiadającej certyfikat ISO 9001:2015, poszukuje w ramach outsourcingu:

    BIURA RACHUNKOWEGO
    Miejsce pracy: Poznań

    Główne zadania i obowiązki:

    • prowadzenie pełnej księgowości Spółki Komandytowej, Spółki Komandytowo-Akcyjnej i Spółki z o.o. zgodnie z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi
    • sporządzanie raportów kasowych
    • obsługa kadrowo - płacowa
    • prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie podatków, dekretacja i księgowanie dokumentów w systemie CDN XL
    • rozliczanie delegacji i zaliczek, export, import, WNT
    • sporządzanie bilansów, sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych i innych
    • sporządzanie analiz i raportów na potrzeby Zarządu

    Wymagania:

    • dwie lub trzy wizyty na tydzień całodniowe wizyty w firmie i księgowanie dokumentów na miejscu, resztę prac można prowadzić zdalnie
    • bardzo dobra znajomość prawa podatkowego (CIT, PIT, VAT, ordynacji podatkowej) oraz ustawy o rachunkowości
    • doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości
    • znajomość programu CDN XL i CDN Optima

    Oferujemy:

    • stabilną pracę na pełny etat w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • samodzielne stanowisko, rozwijające i ambitne projekty, możliwość rozwoju zawodowego
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

    Aplikacje (CV + list motywacyjny + zdjęcie + klauzula: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.") proszę przesłać za pośrednictwem opcji APLIKUJ.