Partner ds. Rekrutacji Franczyzobiorców

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie
  • Kierownik
  • 02.10.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 31.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot
    Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

    Twoje zadania:

    • nawiązywanie kontaktu z kandydatami na Franczyzobiorców
    • prezentowanie i promowanie oferty franczyzowej Żabka Polska
    • pozyskiwanie kandydatów chętnych do prowadzenia sklepu Żabka
    • identyfikowanie nowych źródeł pozyskiwania Franczyzobiorców
    • współpraca z Koordynatorem ds. Rekrutacji w ramach realizacji założonych celów
    • prowadzenie i zarządzanie bazą danych kandydatów
    • raportowanie efektywności realizowanych zadań

    Oczekujemy od Ciebie:

    • doświadczenia w pozyskiwaniu klientów różnych usług lub produktów
    • dobrej organizacji pracy własnej i samodzielności w działaniu
    • umiejętności oceny i weryfikacji kandydatów
    • doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji (będzie dodatkowym atutem)
    • rozwinięte zdolności interpersonalne
    • orientacji na osiąganie wyników
    • łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu dobrych relacji
    • gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
    • czynnego prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    top
    • perspektywę rozwoju zawodowego podczas współpracy z firmą o stabilnej pozycji na rynku w branży FMCG
    • umowę współpracy na czas nieokreślony
    • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, karta DKV, telefon)
    • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe)
    top