Oferta pracy

Partner ds. Rozwoju Franczyzy

Żabka Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Twoje zadania:

  • nawiązywanie kontaktu z kandydatami na Franczyzobiorców
  • przeprowadzanie rozmów sprzedażowych w zakresie sprzedaży usługi franczyzowej
  • aktywny udział w działaniach rekrutacyjnych
  • monitorowanie i wspieranie kandydatów w kompletacji dokumentów potrzebnych do zawarcia umowy
  • diagnozowanie potrzeb rozwojowych i szkoleniowych kandydatów
  • prowadzenie i zarządzanie bazą danych kandydatów
  • raportowanie efektywności realizowanych zadań

Oczekujemy:

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołami i rozwojem pracowników
  • silnej orientacji na realizację celów własnych i zespołu
  • umiejętności planowania i organizacji pracy własnej oraz zespołu
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • doświadczenia w sprzedaży ofert lub usług
  • doświadczenia w pozyskiwaniu klientów, współpracowników
  • postawy proaktywnej oraz otwartości na nowe rozwiązania
  • umiejętności w zarządzaniu procesami (projektami)
  • efektywnej współpracy
  • gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • prawa jazdy kat. B

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy