Oferta pracy

Partner ds. Rozwoju Franczyzy

Żabka Polska

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie kontaktu z kandydatami na Franczyzobiorców

  • przeprowadzanie rozmów sprzedażowych w zakresie sprzedaży usługi franczyzowej

  • aktywny udział w działaniach rekrutacyjnych

  • monitorowanie i wspieranie kandydatów w kompletacji dokumentów potrzebnych do zawarcia umowy

  • diagnozowanie potrzeb rozwojowych i szkoleniowych kandydatów

  • prowadzenie i zarządzanie bazą danych kandydatów

  • raportowanie efektywności realizowanych zadań

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami i rozwojem pracowników

  • gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

  • prawo jazdy kat. B

  • silna orientacji na realizację celów własnych i zespołu

  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej oraz zespołu

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • doświadczenie w sprzedaży ofert lub usług

  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów, współpracowników

  • postawa proaktywna oraz otwartość na nowe rozwiązania

  • umiejętność w zarządzaniu procesami (projektami)

  • efektywna współpraca

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • telefon służbowy

  • tablet/laptop

  • samochód służbowy z kartą paliwową